Redmi K50 Ultra özellikleri netleşti! Sektörün yeni gözdesi

Redmi K50 ailesine yeni bir üye geliyor: Karşınızda Redmi K50 Ultra. Şirketin anavatanından güvenilir bir sızıntı olan Digital Chat Station’a göre, yeni akıllı telefon Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak.

Redmi K50 Ultra özellikleri netleşti! Sektörün yeni gözdesi

K50 Ultra, 100W+ hızlı şarj dahil olmak üzere K50 Pro özelliklerinin çoğunu koruyacak, ancak K50 Pro ve K50 Gaming‘e kıyasla 50MP ana kameraya sahip olacak, ancak muhtemelen daha büyük bir sensörler elde edeceğiz. Redmi K50 Ultra, yılın ikinci yarısında Xiaomi’nin amiral gemilerinden biri olacak. Telefon, 120Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe sahip bir OLED ekranın yanı sıra panelin gözleri yormaması için DC karartma özelliğine sahip olacak.

Panel, kamera için tek bir delik ile gelecek ve daha kolay kullanım için çok hafif eğrilerle düz olacak. Bataryanın 4.800 mAh ile 5.000 mAh arasında bir şarja sahip olduğu söyleniyor ve geçen yıl piyasaya sürülen birçok Mi ve Redmi telefonunda görülen Xiaomi’nin kendi 120W hızlı şarjıyla geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Çinli teknoloji devi son dönemlerde mevcut kitlesini artırmayı ve diğer rakiplerini geçmeyi hedefleyen ciddi adımlar atıyor. Son bir kaç yılda başarısının üstüne başarı katan teknoloji devi dur durak bilmiyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.