Para vermeyen anne ve babasını hastanelik etti: ‘Bunu yapan doğurduğum evlat…’

Dikmen ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde Yaşar Bozel isimli kişi, arabasını tamir ettirmek için annesi Fatma ile babası Kemal Bozel’den para istedi. Bozel çifti, paraları olmadığını söyledi. Bunun üzerine Yaşar Bozel, anne ve babasına saldırdı, 2 saat boyunca baston, koltuk değneği ve balta sapıyla darbetti.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Gelen sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine adrese jandarma ve sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat takımları, Bozel çiftini Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Bedenlerinin birçok yerinde kırık ve morluklar oluşan Fatma ve Kemal Bozel çifti, oğullarından şikayetçi oldu. Yaşar Bozel, jandarma takımlarınca gözaltına alındı.

‘ÇOK DARBE YEDİK’

Oğlunun sarhoş olduğunu belirten Fatma Bozel, “Akşam namazını kıldım, meskenin yanına geldi. Otomobiline tamirat yapacaktı. ‘Araban yeterli oldu mu?’ dedim. ‘Parçalarını aldım, para yetmedi’ dedi. Lakin sarhoştu. Hiçbir şey demeye gerek kalmadı. Tabağı yere vurdu. Sonra da kalktığı üzere bizi bu hale getirdi. Hiç bizi dinlemedi. Bedenimde kırıklarım var, bizi kapıya attı. Bir eşime vurdu, bir bana vurdu. Meskenin önünde çok darbe yedik” dedi.

‘BUNU YAPAN DOĞURDUĞUM EVLAT’

Oğlunun uzun müddet kendilerine vurduğunu tabir eden Fatma Bozel, “Zaten beyin felci geçirdim. Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Koltuk değneklerini üstümüzde parçaladı. Koltuk değneğinin modülü bir orta düştü. O orta aldım, savurdum. Başına geldi sanırım. Acır mıyım? Acımam. Koltuk değnekleri ile vurunca sonra gitti, odun motorunu çalıştırmaya çalıştı. Lakin çalışmadı. Bunu yapan doğurduğum evlat. O sarhoş. İşi, gücü para. Husus bağımlılığı vardı ancak bırakıyordu. ‘Arabanın kesimleri için para lazım’ dedi. Biz de ‘Yok’ deyince üstümüze barut üzere parladı” diye konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.