Luan Peres, Fenerbahçe’deki maksatlarını anlattı!

FB TV’ye açıklamada bulunan Brezilyalı stoper Luan Peres, Slovacko maçının güç geçeceğini söz etti.

Maça düzgün odaklanmaları gerektiğini vurgulayan 28 yaşındaki savunmacı, “Kazanmak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Kümelere kalmak istiyoruz. Gayelerimizden biri o turnuvada gidebildiğimiz kadar ilerlemek. Üstün Lig’deki amacımızı de unutmamamız lazım. Şampiyonluk en kıymetli gayelerimizden biri. Bu grup her döneme şampiyon olma parolasıyla başlar. Şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı en yeterli biçimde sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertlilerin kendisine ilgi göstermesinden duyduğu memnuniyeti lisana getiren deneyimli oyuncu, Fenerbahçe’nin ülkesi Brezilya’da çok düzgün tanındığını anlatarak, şöyle devam etti:

“Türkiye ligini gelmeden evvel de takip ediyordum. Türkiye’de taraftarlar futbola aşık, gruplarına çok tutuklu bir biçimde bağlılar. Çok fanatik taraftarlar var. Brezilya’da Fenerbahçe’yi ve Fenerbahçe’nin tarihini herkes çok âlâ biliyor. Burada oynayan Brezilyalıları ve onların neler başardığını herkes biliyor. Taraftarlarımız çok fanatik lakin bunun yanında sayıca da çok büyük bir kitleye sahibiz. Bu da beni buraya gelirken motive eden etkenlerden biri oldu.”

Kendisini, kaybetmeyi sevmeyen biri olarak tanımlayan Brezilyalı oyuncu, sarı-lacivertli taraftarlara göstermiş oldukları ilgiden ötürü teşekkür ederek kelamlarını tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.