Codashop, zenginleşen oyun listesine Call of Duty®: Mobile COD Points’i ekledi

Coda Payments (“Coda”) ve Activision Publishing, bugün “Call of Duty®: Mobile (“CODM”) oyununun Codashop’ta yükleme yapma özelliğini Türkiye’de kullanıma sunarak global iştiraklerinin erişimini genişletti. Büyük istek gören oyun, mümkün olan en hareketli birinci şahıs aksiyon tecrübelerinden birini fiyatsız olarak taşınabilir aygıtlara getiriyor. Böylelikle oyuncular, COD’un süratli tempolu 5v5 ekip tabanlı dövüşlerinin ve ferdileştirme seçeneklerinin heyecanını direkt akıllı telefonlarında yaşıyor.

Call of Duty®: Mobile, Çağdaş Warfare ve Black Ops kozmosları de dahil olmak üzere bölgelerin sevilen haritaları, ikonik karakterleri ve kendine has silahları tek bir destansı tecrübede doruğa taşımak için taşınabilir sürüme özel olarak yeniden tasarlandı. Hayranlar CODM oynarken, John Price, David ve Alex Mason, Simon “Ghost” Riley ve Thomas Merrick üzere en destansı karakterlerden kimilerini seçebiliyor. Tecrübelerini geliştirmek isteyen oyuncuların gayesinde, Kredi ve COD Points olmak üzere iki tıp oyun içi para ünitesi bulunuyor. Krediler, vazifeleri tamamlayarak kazanılırken artık Türkiye’deki Codashop kullanıcılarına da sunulan öbür seçenekte COD Points satın alınarak uygun ve inançlı yüklemeler yapılıyor. 

COD Points, CODM mağazasında sunulan ve silahların düzeyini yükseltmek için kullanılan Silah Tecrübe Kartlarını da içeren çeşitli oyun içi öğelere ulaşmanın birinci yolu olarak öne çıkıyor. COD Points ile oyuncular Silah Şemaları, Arama Kartları, Amblemler, Tılsımlar ve bir sonraki vazifeye hazırlanmaya yardımcı olan dijital oyun içi öbür içeriklerden oluşan paketler alabiliyor.

Coda Payments’in sunduğu, dijital içerik ve oyun içi para üniteleriyle 100 milyondan fazla oyun severe sağlam bir pazar olarak faaliyet gösteren Codashop, dünya çapında 60’tan fazla bölgede, oraya özel birçok ödeme imkânı sağlıyor. Artık Türkiye’deki CODM hayranları, Papara, kredi/banka kartları, ön ödemeli kartlar, havale/EFT, ATM ve PTT ile ödeme seçenekleri dahil olmak üzere, çeşitli ödeme kanalları ve usulleri ortasından seçim yapma özgürlüğüne sahip. Codashop’u kullanan oyuncular, kayıt gerektirmeyen sıkıntısız ve inançlı bir kullanıcı tecrübesi yaşıyor; COD Points direkt CODM hesabına yatırıldığından oyuna daha fazla vakit kalıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.