Beşiktaş’ta Kaan Ayhan ve Koray Günter sesleri

Beşiktaş, Domagoj Vida’nın ekipten ayrılmasının akabinde stoper konumu için Romain Saiss’i transfer etti. Spor Toto Muhteşem Lig’de yeni dönemde şampiyonluk isteyen siyah-beyazlılar, yerli transfere yönelecek. Beşiktaş’ın listesindeki iki yerli ortaya çıktı.

BEŞİKTAŞ BÜTÇEYE UYGUN BİR İSİM ARIYOR

Abdülkerim Bardakçı transferinde masadaki rakiplerle maddi manada yarışa girmek istemeyen ve bütçeye uygun bir isim arayan siyah-beyazlılar, golcü transferini bitirdikten sonra stoper bölgesine daha fazla vakit ayıracak.

8+3 KURALI DEĞERLİ NEDEN

Milliyet’in haberine nazaran, mevcut takımında genç oyuncu Serdar Saatçı’yı da bulunduran ancak deneyimli bir yerli stopere öncelik veren Beşiktaş, 8+3 kuralı çerçevesinde Türk oyuncuları daha çok savunmada kullanmak istiyor. Bu nedenle yerli stoper arayan siyah-beyazlılar, yurt dışındaki Türk oyuncularla da yakından ilgileniyor.

KAAN AYHAN VE KORAY GÜNTER LİSTEDE

İtalya’da Sassuolo forması giyen ulusal oyuncu Kaan Ayhan’ı uzun müddettir liste başında tutan idarenin, Verona’da top koşturan Koray Günter’i de şartların oluşması halinde takıma katabileceği söz edildi.

TRABZONSPOR DA İLGİLENİYOR

Kaan Ayhan için Sassuolo’dan geride kalan günlerde açıklama gelmişti. Sassuolo yetkilileri, “Kaan Ayhan için transfer teklifi aldık” derken, teklif yapan kulübün Trabzonspor olduğu ileri sürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.